Kuzenle İlgili Güzel Sözler

Kuzenle İle İlgili Güzel Sözler
Sayfa Açıklaması: Hazırlanan bu sayfada ' Kuzen İle İlgili Sözler' yer almaktadır.

Kuzen bazen sırdaş bazen yoldaşımızdır.Her türlü sıkıntımızı her türlü sorunumuzu kanımızdan olan kuzenimiz ile paylaşır sorunları birlikte çözeriz.İşte bu denli değerli kimseler için sizlere en güzel kuzen sözlerini bir araya getirdik...

Altta yer alan sözler yeniden eskiye göre sıralanmaktadır.Her gün güncellenen sayfalarımızda yeni sözlere ulaşmak için sayfanın ilk kısmına bakmanız yeterlidir.

KUZEN SÖZLER:
Kuzen dediğin candır, kandır, candan çok sevilen bir insandır.

Benim birçok kuzenim var ama içinde en çok sevdiğim ve çok değer verdiğim tek kuzenim sensin.

İnsanın hayatında dostları, arkadaşları, kardeşleri vardır. Bir de kardeş gibi sevdiği kuzenleri vardır. Çok özlenilmektesin kuzen.

Bende kuzen dediğin zaman akan sular durur, ne dert varsa unutulur. Mevzu kuzen ise onun için her şey feda edilir.

Acıların bölüşülmesi değil, sevinçlerin bölüşülmesidir dostluğu yaratan. Acında da mutluluğunda da hep yanındayım kuzen.

Canım kuzenim aramıza girse de sıra dağlar, senin sevgini benden asla alamazlar. Senin bende yerin her zaman ayrı olacaktır.

Biz her yaz kuzenimle güzel günler geçiyoruz. Onun yanında olduğumda zaman benim için çok çabuk geçiyor. Seni çok özledim be kuzen.

Kuzen onunla birlikteyken gerçekten olduğun gibi görünebileceğin ruhunun tüm gizliliklerini ona anlatabileceğin biridir. Onunla birlikteyken kendini korumana gerek yoktur.

Ben seni tanıdığım ve senin gibi birinin kuzeni olduğu için kendimi çok şanslı görüyorum. İyi ki varsın kuzen.

Seninle yaşadıklarımızı hiçbir zaman unutmayacağım. Ve kuzen seninle birlikte daha çok güzel günler geçireceğiz.

Kuzenler birbirinden uzakta iken de birbirlerinin ne düşündüklerini nasıl davranacaklarını bilirler.

Sen ne kadar iyi bir kuzensin. Benim dert ortağım, sırdaşım, can yoldaşımsın. Sen benim canım kadar değerli kuzenimsin.

Kuzenler gökyüzündeki yıldızlar gibidir. Her zaman birbiri için orada dururlar ve vakti geldiği zaman ışık verirler.

Kuzen yanlış yaptığında seni uyaran, sonrasında ise koruyan kişidir. Yaptığın yanlışı herkese duyuran değil.

Benim hayatımda öyle değerli insanlar var ama sen onlardan çok değerlisin benim için kuzen. Seni çok özledim geleceğin günü dört gözle bekliyorum.

Bu mesaj çok sevilen kuzene; içeriği sevgi yüklü, kuzene olan sevgimi iletmek üzere gönderildi. Ha birde kuzenin seni çok özledi.

Git rüzgar kuzenime onu nasıl sevdiğimi anlat mutluysa usulca gel yanıma mutsuzsa kuzenin her zaman yanında diye fısılda kulağına unutmasın yüreğim daima onunla.

Her tatilde dedemizin yanında buluşur çok mutlu günler geçirirdik seninle kuzen. Sen gittiğin zaman ben çok sıkılır dedeme hep geri ne zaman geleceğini sorardım. Çünkü ben senin yanında seninle mutluydum.

Yalnızlığımın ilacı, sırlarımın küpü, dertlerimin ortağı kuzenim seni çok özledim. Sen çok sevdiğim kuzenimsin.

Sen ne kadar beni sinir etsen de sen her zaman benim en çok sevdiğim ve değer verdiğim kuzenim olacaksın.

Kuzenler birbirinden çok uzakta da olsalar her zaman birbirini ararlar sorarlar, birbirini severler. Kuzenler dağlar arkasındaki güneş gibidir. Göremezsin ama orda senin için parladığını her zaman bilirsin.

Bende kuzen dediğin zaman akan sular durur, ne dert varsa unutulur. Mevzu kuzen eyguzelsozler.com ise onun için her şey feda edilir.

Sen benim en yakın arkadaşım, sırdaşım, dert ortağım, canım sıkıldığında başımı omzuna yasladığım en samimi, en candan kuzenimsin.

Sen bir güneş gibi sıcakkanlı ve ışık verensin. Sen benim canım kadar sevdiğim kuzenimsin.

Sen benim ilk tanıdığım arkadaşımsın. Ve her zaman da en iyi arkadaşım olarak kalacaksın. Seninle o kadar güzel günler geçirdik ki; o günleri asla unutamam.

Fedakar olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan, kendini bilendir. Umutlu olan insan, yaşamı sevendir. Unutmayan bir kuzen ise uğrunda ölmeye değendir.

Yorumlar